„Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa." - Juliusz Słowacki

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Ostatni dzień szkoły jest zawsze wyczekiwanym i radosnym wydarzeniem dla wszystkich. Przed nami wytęsknione wakacje. Zapraszamy do szkoły na mszę św. i rozdanie świadectw wg. poniżej podanego planu dla wszystkich zmian. Niestety, ze względu na obowiązujące przepisy związane z pandemią obowiązują nas ograniczenia. Rodzice nie mogą wchodzić do klas. Prosimy Państwa o zrozumienie, pomoc i współpracę.

Czwartek 13 maja, godz. 4:30– rozdawnie świadectw w klasach, msza św o godz. 5:00. Dla Rodziców miejsca są zarezerwowane w jadalni.

Piątek 14 maja, godz. 4:30 rozdawnie świadectw w klasach, msza św o godz. 5:00. Dla Rodziców miejsca są zarezerwowane w jadalni.

Piątek 14 maja, godz. 7:00 – msza św dla wszystkich klas 8, potem rozdanie świadectw w klasach. Rodzice moga być w kościele.

Sobota 15 maja, msza św o godz. 2:00 dla dwóch zmian. Rodzice nie mogą wchodzić do szkoły ze względu na ograniczoną ilość osób w budynku. W tym czasie Rodziców zapraszamy do Kawiarenki pod Chmurką (obok wejscia do kuchni ) na kawę i ciasto oraz do wzięcia udziału w loterii.

zmiana I – 1:30 – rozdanie świadectw w klasach

zmiana II – 3:05– rozdanie świadectw w klasach