Rejestracja na rok szkolny 2018/2019 dla uczniów naszej szkoły

01/26/2018 Rozpoczynamy rejestrację elektroniczną.  W odpowiedzi na Państwa prośby opłaty za rejestrację będzie można dokonać w ratach.  Rejestracja opłacona do końca roku szkolnego uwzględnia  zniżkę w wysokości $60.  Rejestracja musi byc zrobiona drogą elektroniczną i opłata w całości lub w 4 ratach (marzec, kwiecień, maj, czerwiec). Opłata może być dokonana kartą kredytową, czekiem lub gotówką. 

W tym roku szkolnym podręczniki bedą sprzedawane tylko w ostatni weekend sierpnia w formie kiermaszu.  Wykaz potrzebnych podręczników będzie umieszczony na stronie szkolnej w kwietniu.  Jeżeli zechcą Państwo zakupić podręczniki używane prosimy kontaktować się prywatnie z rodzicami klas starszych upewniając się że wydanie podręcznika zgadza się z wymogiem szkoy.  Nie będą przyjmowane zamówienia na podręczniki, każdy z Państwa jest odpowiedzialny za zakup wymaganych książek 23, 24, 25 sierpnia.  Opłata za podreęzniki będzie przyjmowana w formie karty credit/debit, czeku lub gotówki.

Rozpoczynamy zapisy dla uczniów naszej szkoły.  Rejestracja odbywa się formą elektroniczną. Opłata w formie elektronicznej może być złożona przez konto PayPal, opłata czekiem lub money order może być złożona w szkole w najbliższy weekend po rejestracji komputerowej u wychowawcy klasy (na kopercie proszę napisać nazwisko i imię ucznia/uczniów); prosimy nie płacic gotówką u nauczyciela. W miarę potrzeby mogą Państwo skorzystać z komputera szkolnego aby dokonać rejestracji w szkole.  Każda przyjęta i opłacona rejestracja będzie potwierdzona przez e-mail który Państwo podadzą.  

© Juliusz Slowacki Polish School 2018 All rights reserved. Szkoła posiada akredytacje Illinois State Board of Education